ЕСЕЕМ

...електрика- це сила

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Zag12

    Кафедра електротехнічних систем електроспоживання та енергетичного менеджменту (ЕСЕЕМ) входить до складу факультету електроенергетики та електромеханіки (ФЕЕЕМ).

   Професорсько-викладацький склад кафедри нараховує 11 осіб. З них мають вчений ступінь доктора технічних наук – 1 чол., вчений ступінь кандидата технічних наук – 8 чол. Викладачів за сумісництвом – 6 чол. З них мають вчений ступінь доктора технічних наук – 1 чол., вчений ступінь кандидата економічних наук 1 чол.; аспірантів – 2 чол.; навчально-допоміжний персонал – 4 чол.

   Основні наукові напрями: енергозбереження; компенсація реактивної потужності; управління та нормалізація електроспоживання; оптимізація і керування якістю електричної енергії; інформаційно-вимірювальні системи контролю електроенергетичних об'єктів.

   Кафедра підтримує тісні зв'язки з багатьма провідними науковими і навчальними закладами країн СНД та Європи. Кафедра виконує спільні проекти з рядом кафедр інших університетів і наукових організацій України, у тому числі, з Національним технічним університетом України “КПІ”, Інститутом електродинаміки НАН України, Львівським національним університетом “Львівська політехніка”, Харківським національним технічним університетом “ХПІ”, Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу, Сумським державним університетом, Луцьким національним технічним університетом, Кременчуцьким національним технічним університетом ім. Михайла Остроградського.

   З метою подальшого вдосконалення підготовки фахівців, а також для координації сумісних наукових досліджень на базі структурної одиниці ВАТ АК «Вінницяобленерго» «Вінницькі високовольтні мережі» організовано філію кафедри, де здійснюється навчальна та навчально-виробнича підготовка фахівців, залучення студентів до розв’язання виробничих задач, раціоналізаторської та винахідницької роботи; проведення курсового та дипломного проектування за тематикою підприємств міста та області.

   Шановні відвідувачі, нас дуже цікавлять усі ідеї щодо оформлення та наповнення сайту. Свої побажання подавайте через форму зворотнього зв'язку. Ми будемо дуже вдячні.
 

© 2017 . Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.